Start ViaTim afhaalpunt
Meld je aan voor ViaTim afhaalpunt, waar mensen in jouw buurt pakketjes kunnen halen en brengen. Meld je aan en maak direct kans op een bol cadeaubon t.w.v. € 50,00
ViaTim afhaal Punt
Het runnen van een ViaTim Punt is ontzettend leuk! Je komt in contact met mensen en helpt ze om minder ver te reizen. Jouw ViaTim Punt kan het bezorgpunt worden in jouw wijk waar buurtbewoners hun pakketten kunnen ophalen of waar jij hun pakketten op het gewenste moment thuis bezorgt. Meld je aan en maak direct kans op een bol cadeaubon t.w.v. € 50,00.
Vanuit jouw ViaTim Punt kun je eenvoudig pakketten versturen en retourzendingen aannemen. Uiteraard krijg je hiervoor een passende vergoeding: je ontvangt €0,25 voor elk pakket dat wordt afgehaald of verzonden, en €0,60 voor elke levering aan huis.
Wat is belangrijk
- Heb je een representatieve uitstraling.
- Ben je in het bezit van een moderne smartphone.
- Vind het leuk verbinding te zoeken in de Wijk.
- Het is belangrijk dat je woning op de begane grond is.
- Is minimaal maandag t/m vrijdag tussen 16:00 en 21:00 uur beschikbaar.
- Altijd handig is dat je Nederlands spreekt.
De Pakketten ontvangen ViaTim
Elke dag tussen 16:00 en 18:00 uur worden er pakketten bij jou thuis afgeleverd. Met behulp van een handige app geef je eenvoudig door dat je het pakket hebt ontvangen. Tegelijkertijd nemen de bezorgers de pakketten die jij wilt versturen meteen mee.
Je hoeft je geen zorgen te maken over opstapeling van pakketten – de bezorgers komen namelijk dagelijks langs. Zo blijf je verbonden met je omgeving en is er altijd wel even tijd voor een praatje met de mensen uit de buurt.
Pakketten Retourneren/ Verzenden
Je kunt pakketten ophalen, bezorgen, retourneren en verzenden bij jouw ViaTim Punt. ViaTim blijft niet stilzitten en wil nog meer goederen en diensten aanbieden via de speciale punten. Je bent alleen even bezig wanneer er iemand voor de deur staat om een pakket op te halen of thuis te laten bezorgen op het gewenste moment tussen 16:00 en 21:00 uur.
Het aantal pakketjes dat je dagelijks ontvangt, is natuurlijk afhankelijk van de wijk waarin je woont. In een wijk met weinig pakketten kun je na 17 weken ongeveer 35 pakketjes per week verwachten. Bij een wijk met veel pakketten kun je ongeveer 75 pakketjes per week kunt verwachten. Doe je mee!
Een leuke uitdaging
- Meer contact met je buurtgenoten.
- Je maakt mensen echt heel blij.
- Extra bezoekers in combinatie met een winkel.
- Je kunt wat extra geld verdienen.
- Bijdrage aan verminderen CO2 uitstoot.
- Voor meer leuke bijverdiensten kijk even op Gratis247.
Dit zijn vragen die bij je opkomen:
- Is het haalbaar om dit als particulier te ondernemen, of loop je het risico om uiteindelijk als zelfstandige te worden geclassificeerd?
- Blijft het beperkt tot een nevenactiviteit, of resulteert het uiteindelijk in aanzienlijk extra inkomen?
- Indien iemand momenteel een uitkering ontvangt, welke impact kan dit hebben op de uitkering als gevolg van deze activiteit?
- In het geval van een huurwoning, is het noodzakelijk om toestemming van de (sociale) verhuurder te verkrijgen, en moet je deze activiteit officieel melden?
- Hoeveel beschikbare ruimte in huis is vereist voor deze onderneming?
- Zijn er andere cruciale zaken die men moet weten voordat men zich aanmeldt?
Verdien geld met ViaTim afhaalPunt








grt gerrit