Oranje Fonds geeft Douwe Egberts koffie blik weg
Het Oranje Fonds zoekt mensen die dol zijn op koffie! Geniet van een kopje koffie met je buren? Beantwoord deze vraag en maak kans op een blik vol Douwe Egberts koffie t.w.v. € 60.
Gratis Oranje Fonds actie
Het Oranje Fonds organiseert samen met duizenden organisaties in het hele land de grootste vrijwilligersactie van Nederland. Samen met het Oranje Fonds kun jij echt iets betekenen. Raad het woord en maak kans op een blik Douwe Egberts koffie ter waarde van €60! Ken je iemand in de buurt die wel wat extra aandacht kan gebruiken?
Het Oranje Fonds wil zorgen voor meer onderling contact en betrokkenheid in Nederland. Door zich in te zetten tegen eenzaamheid, helpt het Fonds mee aan een samenleving waarin mensen zich verbonden voelen. Ze brengen mensen met elkaar in contact en zorgen ervoor dat samenleven weer fijn wordt.
Nederland moet weer een fijn land worden om in te wonen, voor iedereen en daar maakt dit Fonds zich sterk voor met geld, kennis en aandacht. Het Fonds steunt elk jaar duizenden initiatieven die mensen met elkaar verbinden. Door onze steun ontmoeten mensen elkaar of vinden zij een nieuwe plek in de maatschappij. Zijn er meer mensen eenzaam geworden door de gevolgen van het Coronavirus?
Verras die andere, doe je mee?
- Raad het woord en maak kans op een blik vol Douwe Egberts koffie t.w.v € 60.
- Is er bij jou in de omgeving iemand die hulp kan gebruiken?
- Help mee en word Vriend van het Oranje Fonds met een kleine donatie.
- Wil je betrokken blijven schrijf je in voor de maandelijkse nieuwsbrief.
- Voor meer informatie over de Burendag kijk even hier.
- Wil je meer goede doelen steunen?
Doe mee met deze sociale organisatie
Het Oranje Fonds brengt mensen dichter bij elkaar en draagt bij aan een samenleving waarin niemand er alleen voor staat. Dit doen ze door het organiseren van activiteiten, zo de landelijke Burendag die dit jaar weer plaatsvindt. Tijdens deze dag komen buren bij elkaar om samen iets leuks en gezelligs te ondernemen.
Wist u dat er in Nederland ruim één miljoen mensen in armoede leven. Deze mensen leven vaak in eenzaamheid en kunnen helaas niet meedoen met onze samenleving. Het fonds steunt vele sociale projecten die zorgen dat mensen uit de armoede worden gehaald. Wilt u het Fonds steunen? Maak elke een klein bedrag over om deze mensen te helpen.









Laat een reactie achter.